Difference between revisions of "Participants"
(→Team Portugal) |
|||
| Line 34: | Line 34: | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
|- | |- | ||
| − | | Glória Bastos || Teresa | + | | Glória Bastos || Teresa Cardosoo |
|- | |- | ||
| António Quintas Mendes || Lúcia Amante | | António Quintas Mendes || Lúcia Amante | ||
Revision as of 15:01, 13 June 2019
Contents
Participants
Team Germany
| Petra Bauer | Kathrin Mertes |
| Florence DeBoni | Daniel Bayer |
| Maresa Getto | Anna Geritan |
| Daniel Milanovic | Jana Schaub |
| Tim Riplinger |
Team Austria
| Karin Pichlbauer | Melanie Wilhelm |
| Thomas Peterseil | Ema Kusen |
| Birgit Wirtl |
Team Greece
| Alivisos Sofos | Apostolos Kostas |
| Filippos Tzortzoglou | Nefeli Vratsali |
Team Portugal
| Glória Bastos | Teresa Cardosoo |
| António Quintas Mendes | Lúcia Amante |
Team Scotland
| Rachel Shanks | Sarah Cornelius |
| Mary Aloyise Mulligan | Ross Weatherby |
| Sandra Morrison | Lynne Macfarlane |
| Alec Parry |